Стаття: Волощук І.І, Сухарюк Д.Д. Четверта міжнародна конференція молодих вчених у Рахові

 

Фотографії конференції

 

Інформаційне повідомлення

 

ІV Міжнародна конференція молодих вчених

«Ліси Євразії – Східні Карпати»,  присвячена академіку П.С. Погребняку

   Оргкомітет з проведення IV Міжнародної конференції молодих вчених «Ліси Євразії – Східні Карпати», присвяченої академіку П.С. Погребняку, запрошує Вас взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться в період з 27 вересня по 1 жовтня 2004 року в м. Рахів Закарпатської області на базі Карпатського біосферного заповідника.

СЕКЦІЇ (РОБОЧІ НАПРЯМКИ) КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Секція 1 : Лісознавство і лісівництво

Секція 2 : Лісовпорядкування і лісова таксація

Секція 3 : Лісові культури, селекція, генетика та шляхи збереження лісового генофонду

Секція 4 : Біологічне різноманіття природних лісів і заповідна справа

Секція 5 : Лісова біотехнологія

Секція 6 : Історія лісівництва і лісової освіти

  УМОВИ УЧАСТІ В РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ

В роботі конференції можуть брати участь молоді вчені (вік до 33 років), а також запрошені провідні вчені. Допускаються усні повідомлення. Оргкомітет залишає за собою право відбору тез та їх редагування за погодженням з авторами. Для участі в конференції необхідно до 01.08.2004 р. подати тези (в друкованому вигляді з підписами всіх співавторів – 1 екземпляр і в електронному вигляді, для учасників, що не мають вчених степенів, потрібна віза керівника), а також анкету учасника (надіслати на адресу оргкомітету не пізніше 15.07.2004 р.).

Оргкомітет до 30. 08. 2004 р. повідомить учасників про прийняття або відхилення тез електронною поштою. До початку конференції всі тези будуть представлені в Internet.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

для молодих вчених – 20 € (для учасників із Білорусі, Польщі, Росії, України і Фінляндії), для учасників із країн Європи та Азії – 100 €;

для решти учасників – 40 € (для учасників із Білорусі, Польщі, Росії, України і Фінляндії), для учасників із країн Європи та Азії – 200 €.

Оргвнесок включає в себе тільки організаційні витрати і оплачується після отримання другого інформаційного повідомлення.

Заочні учасники оплачують 50% організаційного внеску (оргвнесок компенсує також витрати з пересилки збірника матеріалів конференції, який буде надіслано на адресу, що вказана в реєстраційній формі).

Форма запрошення (Word)                                Анкета учасника (Word)

Офіційна веб-сторінка російською мовою: http://www.bioscience.ru/Conference/EAForest2004/index.html