Друге повідомлення

Міжнародна науково-практична конференція  “Гори і люди”

 З метою відзначення оголошеного ЮНЕСКО 2002 року роком гір, Карпатський біосферний заповідник при підтримці Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства України з надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Закарпатської обласної державної адміністрації, Інституту екології Карпат НАН України та Регіонального екологічного центру "РЕЦ-Київ" готує проведення у вересні 2002 року у м. Рахові Закарпатської області Міжнародної науково-практичної конференції “Гори і люди”.

 На конференції передбачається

розглянути орієнтовно такі питання:

Вимоги до оформлення тексту матеріалів конференцій:

        Матеріали до виступів обсягом 4-5 сторінок  надсилати до 1 квітня 2002 р.  українською або англійською чи російською мовами.

        Матеріали подаються у роздрукованому варіанті і на дискеті з використанням редактора Word 2.0 - 7.0 (*.doc.) Розмір шрифта -12. Тип шрифта Times New Roman.

        Текст друкується через 1,5 інтервала на форматі А4 (2,1-29,7 см). Таблиці і рисунки розміщуються у тексті. Рисунки - у форматі Corel Draw 5.0/7.0 або *.tif. формат.

        На першій сторінці - УДК (без відступу зліва), нижче - через 2 інтервала по центру - назва доповіді великими літерами. Нижче через 1,5 інтервали прізвище та ініціали автора (авторів) великими літерами, ще нижче через 2 інтервали назва установи і через кому місто та країна. Далі через два інтервали невелике резюме на англійській мові.   

        Основний текст починається через 2 інтервали з відступом 0.5 см.

        Поля на сторінці формату А4: зверху і знизу -2,5 см, зліва і справа - 2 см

        В кінці тексту список літератури.

 Матеріали доповідей надсилати за адресою:  

90600,  м. Рахів

вул. Красне Плесо, 77

Карпатський біосферний заповідник

Оргкомітет конференції

 

Контактний телефон: (03132)  2-21-93; 2-26-59

Е-пошта: cbr@rakhiv.ukrtel.net

Перше повідомлення