Карпатський біосферний заповідник успішно пройшов державну атестацію як наукова установа

Наказом Міністерства освіти і науки України від 17.06.2020 р. № 817 «Про результати державної атестації наукових установ» затверджені Висновки про результат державної атестації за 7 науковими напрямами 79 наукових установ, серед яких є і Карпатський біосферний заповідник.

Передувало цьому чергове засідання Експертної комісії з проведення державної атестації наукових установ, яке відбулося 29 травня 2020 року, і на якому розглянуто результати оцінювання ефективності діяльності наукових установ, визначено атестаційні оцінки та віднесення до однієї з чотирьох класифікаційних груп відповідно до Порядку проведення державної атестації наукових установ.

Карпатський біосферний заповідник став першим серед установ природно-заповідного фонду Мінекоенерго України, який успішно пройшов державну атестацію як наукова установа за напрямом природничих наук та був віднесений до ІІ класифікаційної групи – стабільних наукових установ, що є провідними за відповідними напрямами проведення наукових досліджень і виявляють активність щодо інтеграції у світовий науковий простір та європейський дослідницький простір з урахуванням національних інтересів.

Після затвердження відповідного наказу Міністерством освіти і науки України для Карпатського біосферного заповідника відкриваються нові можливості для розвитку та вдосконалення наукової діяльності.

В. о. директора Карпатського біосферного заповідника,
заслужений природоохоронець України Микола РИБАК