Тематичні еколого-освітні заходи для школярів до 5 червня
Метою заходів є поглиблення знань про природу рідного краю, підвищення рівня екоосвіти учнів середньої ланки загальноосвітніх шкіл (5-8 класів). Цьогорічна програма розпочалася з проведення Дня птахів. Розпочався захід з цікавої розповіді старшого наукового співробітника зоологічної лабораторії, к.б.н. Годованця Б. Й. Практична частина заняття включала екскурсію у природу та огляд гнізд птахів на території дендропарку, на адміністративних будівлях заповідника. Особливий інтерес викликало пташеня сови сірої, яке випадково потрапило до установи. Орнітолог к.б.н. Годованець Б. Й. дбайливо доглядає його. Діти вперше побачили совеня і, навіть, отримали змогу погодувати.
Чекаємо на школярів з цікавою програмою інших
заходів!
|