У День відкритих дверей візит-центри Музей екології гір (м. Рахів), еколого-освітні центри «Центр Європи» (с. Ділове) та «Музей нарцису» (м. Хуст, ПНДВ «Долина нарцисів») у Всесвітній день захисту навколишнього природного середовища (5 червня) гостинно відчинили двері для всіх охочих.
"Музей нарцису" (м. Хуст, ПНДВ "Долина нарцисів") відвідала група школярів 6-8 класів з с. Пушкіно Виноградівського району і туристи з навколишніх санаторних закладів. Еколого-освітній центр «Центр Європи» прийняв у День відкритих дверей найбільшу кількість відвідувачів – близько 150 осіб з Києва, Чернігова, Тернополя, інших міст та регіонів України. Географічний центр Європи у чергове підтвердив своє міжнародне значення – завітали також гості з Чехії, Молдови і Польщі.
Загалом з візит-центрами Карпатського біосферного
заповідника у Всесвітній день захисту навколишнього природного
середовища ознайомилися близько трьох сотень осіб.
|