Призначено директора Карпатського біосферного заповідника
Народився 31 березня 1963 року, в селищі Богдан Рахівського району на Закарпатті, у багатодітній селянській сім’ї. Закінчив місцеву середню школу. Свою трудову діяльність розпочав робітником Щаульського лісопункту Рахівського лісокомбінату. У 1981 – 1983 роках служив у армійських лавах. У травні 1983 р. працевлаштувався лісником Чорногірського лісництва Карпатського державного заповідника, з колективом якого пов’язав свою трудову біографію ось вже 32 роки. Призначався майстром, помічником лісничого, лісничим Марамороського лісництва, провідним спеціалістом установи, заступником директора – головним природознавцем, першим заступником директора – головним природознавцем КБЗ. З відзнакою закінчив Сторожинецький лісний технікум. Заочно закінчив лісотехнічний ВУЗ (Львівський ЛНТУ). Зараз навчається в аспірантурі Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. Пастернака. Він – заслужений природоохоронець України (2009-й рік), Нагороджений Почесними Грамотами Мінприроди України (2003-й, 2008-й, 2011-й роки), обласних та районних рад і держадміністрацій. |