Закарпатські пам’ятки – лідери у проекті «Найкращі пам’ятки України – обрані народом»
Дуже приємно, що закарпатські пам’ятки отримують найбільшу кількість голосів серед регіонів України. Так, до прикладу, такий відомий об’єкт у Києві, як будинок з химерами набрав лише 140 голосів, а не менш відома Асканія-Нова у Херсонській області отримала теж тільки 138 голосів. Тому хочеться подякувати учасникам голосування за підтримку закарпатських, справді унікальних культурних і природних об’єктів, за активність та патріотизм. Будемо сподіватись, що кількість відданих голосів за ці пам’ятки, буде лише зростати, не тільки в першому, але і в другому етапі голосування. Закликаємо також підтримати Карпатський біосферний заповідник, до складу якого входять букові праліси Карпат – єдиний природний об’єкт України, який занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, знамениті Долина нарцисів та географічний центр Європи, унікальне високогір’я Карпат, велика кількість рідкісних червонокнижних видів рослин і тварин, самобутня гуцульська культурна спадщина тощо. Проголосувати можна за електронною адресою: http://10ukraine.com.ua/index.php/golosuvannya/84-zakarpatska-oblast/166-karpatskij-biosfernyj-zapovidnik
Федір Гамор, професор, заслужений природоохоронець України.
|