«Чарівні Карпати очима дітей»

Кожен з нас вміє малювати. Однак не кожному вдається заглибитись у суть зовнішнього світу і вміти чітко розповісти в малюнках про ту невідану, загадкову, мінливу і недосяжну красу природи, яка оточує нас. Це спробували зробити талановиті діти Рахівщини, які з раннього дитинства милуються і виховуються красою могутніх і прекрасних Українських Карпат.

Карпатський біосферний заповідник та районний відділ освіти Рахівської РДА стали ініціаторами конкурсу дитячого малюнку «Чарівні Карпати очима дітей», який проводився з 10 березня по 3 червня включно.

Участь у конкурсі взяли учні шкіл Рахівського району та вихованці закладів позашкільної освіти (гуртківці) віком до 15 років. Конкурс проводився у двох вікових категоріях: I категорія – до 9 років (1 – 4 класи); II категорія – від 10 до 15 років включно (5 – 9 класи).

На конкурс було представлено 75 індивідуальних творчих робіт, виконані в довільній графічній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, аплікації, у т. ч. з використанням природних та штучних матеріалів) із 9 шкіл Рахівського району. Переможців визначили члени журі, до складу якого увійшли представники організаторів конкурсу.

Переможцями стали:

1 місце: Годван Тарас (ЗОШ №1), Москалюк Юрій (ЗОШ №1);

2 місце: Думен Юрій (ЗОШ с. Розтоки), Песарь Ганна (ЗОШ №2);

3 місце: Молдавчук Ольга (ЗОШ №2), Ворохта Наталія (ЗОШ №1).

        За оригінальність робіт відзначені: Рудак Михайло (ЗОШ №3) та Засухіна Іларія (ЗОШ №2).

        Нагородження почесними грамотами та цінними подарунками відбудеться 1 вересня 2010 р. у школах, в яких навчаються переможці.

        Щиро дякуємо всім учасникам за активну участь у конкурсі!

Завідувач Музею екології гір Кальба І.В.